Виявлений в Індії штам коронавірусу зафіксували у 74 країнах

Виявлений в Індії штам коронавірусу зафіксували у 74 країнах

Фото: Reuters

Штам COVID-19 – B.1.617.2, вперше виявлений в Індії, і який Всесвітня організація охорони здоров’я маркує, як Delta, був зафіксований щонайменше у 74 країнах і територіях.

Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), передає Укрінформ.

Зазначається, що ще 12 країн не вказали, який саме підвид варіанту вони зафіксували.

Статистика щодо інших штамів коронавірусу у світі виглядає наступним чином: варіант B.1.1.7, який походить з Великої Британії і який ВООЗ класифікує, як Alfa, зафіксували у 161 країні та території, варіант Beta (B.1.351) з Південної Африки – у 115 країнах та територіях, варіант Gamma (P.1) з Бразилії – у 64.

За даними ВООЗ, в Україні штам Delta наразі не зафіксовано.

Організація повідомляє, що за останній тиждень кількість нових випадків коронавірусу у світі знизилася на 15% у порівнянні з попереднім і склала 3 016 005. Кількість смертей зменшилася на 8% у порівнянні з попереднім тижнем і сягнула 73 807.

Регіони Європи та Південно-Східної Азії повідомили про помітний спад нових випадків захворюваності та смертності за тиждень, в той час, як у регіоні Африки зафіксували зростання числа заражень.

Кількість випадків, про які повідомляли регіони Північної і Південної Америки та східного Середземномор’я, була подібною до тих, що були зареєстровані попереднього тижня.

Кількість нових смертей, про які повідомлялося за минулий тиждень, зменшилася в регіонах Європи та Південно-Східної Азії та зросла в регіоні західної частини Тихого океану. А випадки смертності в регіонах Америк та східного Середземномор’я були подібними до рівня смертності минулого тижня.

У ВООЗ зазначили, що попри глобальну тенденцію до зменшення нових випадків COVID-19 упродовж останніх п’яти-шести тижнів, частота появи випадків COVID-19 та смертей залишається високою, а в багатьох країнах світу спостерігається значне їх збільшення.

Найбільше нових випадків захворювання за минулий тиждень зареєстровано в Індії (914 539; зниження на 33% у порівнянні з попереднім тижневим періодом), Бразилії (449 478; збільшення на 7%), Аргентині (212 975 нових випадків; зменшення на 3%), Колумбії (175 479 нових випадків; збільшення на 17%) та США (99 103; зниження на 35%).

КоронавірусСвітСитуація
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.