Туристи, які подорожуватимуть влітку Європою мають усвідомлювати ризики, – член Єврокомісії

Туристи, які подорожуватимуть влітку Європою мають усвідомлювати ризики, - член Єврокомісії

Фото: REUTERS

Туристи, які планують у цьому році на тлі пандемії коронавірусу подорожувати по Європі, повинні усвідомлювати супутні ризики.

Про це заявила член Єврокомісії з транспорту Адіна-Іоана Велян, передає Інтерфакс-Україна.

“Ніхто не може дати 100% гарантії – ми не вважаємо подорожі безпечними. Це ризик, який ви приймаєте на себе”, – сказала вона телеканалу CNN.

Велян нагадала, що влада ЄС “принципово” рекомендує використовувати маски і дотримуватися соціальної дистанції. Водночас вона визнала, що дотримання правил у підтримці 2 м між пасажирами літака при їх розсадженні зробило б авіаперельоти нерентабельними.

Вона також додала, що ЄС при виробленні рекомендацій з безпеки подорожей намагається домогтися пропорційності заходів і їх застосування на практиці по всій Європі.

У свою чергу член Єврокомісії з внутрішнього ринку ЄС Тьєрі Бретон заявив, що від відновлення роботи туристичного сектора залежить вся економіка Європи.

За словами єврокомісара, “вірус ще залишиться деякий час з нами”, проте всі хочуть такого туристичного сезону, який відбудеться при “доброму здоров’ї і повній безпеці” туристів.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.