Трамп і Байден зустрінуться на останніх перед президентськими виборами дебатах

Трамп і Байден зустрінуться на останніх перед президентськими виборами дебатах

Фото Reuters

Президент США Дональд Трамп і його суперник від Демократичної партії Джо Байден 22 жовтня зустрінуться на других і останніх дебатах перед президентськими виборами, запланованими на 3 листопада.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Позапартійна комісія з питань президентських дебатів 19 жовтня оголосила, що кандидатам у президенти США під час наступних теледебатів зможуть вимикати мікрофон.

Комісія запровадила зміни, щоб запобігти перебиванням під час виступу опонента. Пропозиція цих змін з’явилася практично одразу після першого раунду дебатів, які відбулися 29 вересня.

Чинного президента та кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа звинувачували в тому, що він неодноразово перебивав свого опонента від Демократичної партії Джо Байдена.

«Комісія сподівається, що кандидати з повагою ставитимуться до часу один одного, що сприятиме розвитку цивілізованого дискурсу на користь глядачів», – заявили в комісії.

Нинішні дебати стануть останньою можливістю для виборців побачити кандидатів на одній сцені перед президентськими виборами, які заплановані на 3 листопада.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.