Ткаченко дав розпорядження підготувати виділення Національному центру Довженка 8,6 млн грн

Ткаченко дав розпорядження підготувати виділення Національному центру Довженка 8,6 млн грн

Фото з відкритих джерел

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко дав розпорядження підготувати подачу документів до Міністерства фінансів на виділення коштів у повному обсязі Національному центру Довженка.

“Провели нараду присвячену фінансуванню Центру Довженка. До діалогу запросили усі сторони: Івана Козленка, як керівника Центру, представників Держкіно, Міністерства фінансів та депутатів профільного комітету. Для відновлення роботи Довженко-центру потрібно 8,6 млн грн. Аргументи Івана Козленка щодо цієї суми – обґрунтовані. З одного боку, сума базується на планах центру за 2019 рік, а з іншого – через кризу пандемії та повну зупинку діяльності його доходи від оренди впали на 15-20%”, – написав Ткаченко на сторінці у Facebook у середу ввечері.

У зв’язку з цим міністр дав розпорядження щодо підготовки подачі документів до Мінфіну на виділення коштів у повному обсязі.

За словами Ткаченка, паспорт бюджетної програми вже готується і буде погоджений. “Щойно отримаємо гроші від Мінфіну, перейдемо до визначення поетапної стратегії виходу центру з фінансової кризи”, – наголосив міністр.

Як повідомлялося, 28 травня ДП “Національний центр Олександра Довженка” заявило про настання стану неплатоспроможності. Після цього гендиректор Наццентру Іван Козленко заявив про одностороннє розірвання свого контракту у зв’язку з недостатнім фінансуванням підприємства.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.