США продовжать вводити санкції проти “Північного потоку-2”, – радник Байдена

США продовжать вводити санкції проти "Північного потоку-2", - радник Байдена

Фото Reuters

Радник президента США Джейк Салліван заявив, що Вашингтон, як і раніше, виступає проти російського газопроводу “Північний потік-2”. Він запевнив, що США продовжать вводити санкції проти газопроводу.

Про це він сказав в ефірі телеканалу CNN, передає РБК-Україна.

Як пояснив Салліван, президент США Джо Байден не збирається вводити санкції проти країн ЄС, які причетні до “Північного потоку-2”, однак він готовий вводити обмеження проти російських компаній.

“Питання в тому, чи будемо ми безпосередньо переслідувати, використовуючи повноваження щодо санкцій, наших європейських партнерів, союзників і друзів. Президент Байден сказав: я не готовий цього зробити, але я готовий вводити кожні 90 днів санкції проти російських організацій, що беруть участь в будівництві “Північного потоку-2″. Він це робив і продовжить робити”, – заявив радник Байдена.

“Північний потік-2” – це газопровід, який має з’єднати Німеччину та Росію через дно Балтійського моря. Цей проект несе загрозу транзиту газу через Україну, оскільки після запуску “Північного потоку-2” Росія може відмовитися прокачувати газ в Європу через українську територію.

ПолітикаСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.