Сполучені Штати заборонили продаж авіаквитків до Білорусі

Сполучені Штати заборонили продаж авіаквитків до Білорусі

Фото: Reuters

Міністерство транспорту США видало розпорядження про заборону продажів квитків на авіаперельоти між США і Білоруссю, після того, як Мінськ примусово посадив рейс авіакомпанії Ryanair і заарештував опозиційного журналіста Романа Протасевича.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Reuters.

Видаючи розпорядження, відомство заявило, що Держдепартамент США визначив, що обмеження поїздок між США і Білоруссю відповідає зовнішньополітичним інтересам Вашингтона після перенаправлення рейсу Ryanair.

Міністерство зазначило, що розпорядження також стосується і подорожей на основі так званих інтерлайн-угод, коли одна авіакомпанія продає квитки по маршруту, що включає рейси, які виконуються іншими авіакомпаніями.

Водночас наказ дозволяє “здійснювати будь-які перевезення, які вважаються такими, що відповідають національним інтересами США, в тому числі з гуманітарних міркувань або з міркувань національної безпеки”.

Уряд США обмірковує цей крок кілька тижнів, однак він, у цілому, має символічний характер, оскільки американські сервіси з організації поїздок продають відносно мало квитків для польотів у Білорусь, йдеться у повідомленні.

Рішення було прийнято через місяць після того, як Олександр Лукашенко назав примусово посадити рейс авіакомпанії Ryanair і заарештувати Романа Протасевича.

Раніше Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США оголосив про запровадження санкцій проти міністра юстиції Республіки Білорусь Олега Сліжевського.

СвітСитуаціяТранспорт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.