Російська військова розвідка пропонувала талібам гроші за вбивство солдатів коаліції, – ЗМІ

Російська військова розвідка пропонувала талібам гроші за вбивство солдатів коаліції, - ЗМІ

Фото Reuters

Американська розвідка дійшла висновку, що російська військова розвідка запропонувала бойовикам, пов’язаним з талібами, винагороду за вбивство військовослужбовців міжнародної коаліції в Афганістані.

Про це з посиланням на джерела в американських розвідслужбах повідомила в п’ятницю газета New York Times, передає Радіо Свобода.

За інформацією американського видання, радикальні ісламісти і пов’язані з ними озброєні злочинці отримували винагороду за свої напади. Минулого року в Афганістані вбили 20 американських військовослужбовців. Згідно з даними газети, про секретні виплати відомо вже кілька місяців. Цю інформацію частково отримали під час допитів талібів.

Американські аналітики вважають, що, найімовірніше, цю операцію проводить секретний підрозділ ГРУ, який офіційно іменується військова частина 29155. Як пише New York Times, західні розвідки вважають, що цим підрозділом ведеться кампанія з дестабілізації Заходу шляхом диверсій, різного роду підривної діяльності і вбивств. Саме цей підрозділ підозрюють у замаху на Сергія і Юлію Скрипаль у Солсбері у березні 2018 року.

Офіційні американські представники відмовилися коментувати цю інформацію.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.