Прокуратура Нью-Йорка розслідує можливе втручання українських політиків у вибори в США, – ЗМІ

Прокуратура Нью-Йорка розслідує можливе втручання українських політиків у вибори в США, - ЗМІ

Фото Reuters

Федеральна прокуратура Нью-Йорка розслідує можливе втручання діючих і колишніх українських політиків у президентські вибори у США в 2020 році.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на власні джерела, передає Укрінформ.

Прокурори в Брукліні розслідують, чи могли деякі українські чиновники допомагати організувати «широкий план втручання» в президентську кампанію 2020 року, в тому числі за допомогою адвоката Трампа Рудольфа Джуліані для «поширення оманливих заяв щодо президента Байдена та схилення виборів на користь Дональда Дж. Трампа».

Розслідування було розпочато в останні місяці адміністрації Трампа, в ньому також бере участь ФБР. Воно розгортається окремо від тривалого федерального розслідування щодо пана Джуліані. Як зазначає видання, обидва розслідування мають подібний склад персонажів і певним чином перекриваються, але Джуліані не є предметом розслідування в Брукліні.

Прокурори вивчають поїздку Джуліані в Європу в 2019 році, в ході якої він зустрівся з українськими чиновниками, в тому числі з депутатом Верховної ради Андрієм Деркачем. Згідно з виданням, розвідка США раніше попереджала Трампа, що Деркач намагався використовувати Джуліані для поширення дезінформації, сам адвокат стверджував, що не отримував такого попередження.

Наразі незрозуміло, чи прокуратура Брукліну зрештою звинуватить когось із українців.

Світ
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.