Посол Німеччини: Україна може стати майданчиком виробництва ліків, необхідних для подолання пандемії

Посол Німеччини: Україна може стати майданчиком виробництва ліків, необхідних для подолання пандемії

Фото із сайту “5 каналу”

Україна має шанс стати майданчиком виробництва лікарських препаратів для боротьби з пандемією COVID-19.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, про це заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

“Хоча нам потрібна міжнародна співпраця та глобалізація, і Німеччина залишатиметься відданим прибічником цих процесів у майбутньому, є речі, які необхідно переносити на рідний ґрунт. Це ініціатива в межах німецької економіки, яка передбачає, що життєво необхідні товари, які нам потрібні, зокрема для того, щоб боротися з пандемією, наприклад основні інгредієнти медичних препаратів, необхідно виробляти ближче до дому. Це також шанс для України”, – сказала Фельдгузен під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму.

Посол уточнила, що Україна географічно близька ЄС, Німеччині і має великий обсяг кваліфікованих трудових ресурсів. За її словами, Україна може стати тією країною, де можуть виробляти лікарські препарати й інші категорії продуктів.

Фельдгузен закликала Україну продовжувати реформу системи громадського здоров’я, щоб вона могла реагувати на пандемії, які, ймовірно, з’являтимуться.

“Якщо зіставити Німеччину та Україну, які впровадили на початку жорсткі заходи, обмеження, обидві наші країни виграли час, щоб адаптуватися до пандемії. Наші системи охорони здоров’я не були переобтяжені внаслідок пандемії, і пацієнти могли отримувати доступ до лікування”, – пояснила вона.

Крім того, посол подякувала Україні в аспекті міжнародної співпраці за те, що вона направляла своїх лікарів до Італії, а літаком “Мрія” доставляли засоби індивідуального захисту до багатьох країн.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.