Пожежі у Луганській області ліквідовані, а на Харківщині локалізовані, – ДСНС

Пожежі у Луганській області ліквідовані, а на Харківщині локалізовані, - ДСНС

Фото: Facebook ДСНС

Загоряння 2 центрів сухої трави поблизу с. Болотене Станично-Луганського району ліквідовано, а пожежу в лісовому масиві поблизу с. Гороб’ївка Дворічанського району (Харківська обл.) локалізовано.

Як передає Інтерфакс-Україна, про це повідомила прес-служба Держслужби з НС.

Зокрема, пожежа двох центрів сухої трави і лісових насаджень в Новоайдарському районі (с. Лобачеве і с. Лопаскине), яка виникла 2 вересня, локалізована. Відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави.

Станом на 7:00 5 вересня загрози населеним пунктам немає.

Всього на території Луганської області до гасіння пожеж залучено 200 людей та 53 одиниці техніки, з них від ДСНС 167 працівників особового складу та 38 одиниць техніки.

У свою чергу, на Харківщині пожежа в лісовому масиві поблизу с. Гороб’ївка Дворічанського району, яка виникла 2 вересня, локалізована. Загальна площа пожежі становить 500 га (з них 100 га верхової пожежі).

“Станом на 5 вересня відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління лісової підстилки і залишків деревини всередині контрольованого периметру”, – йдеться в повідомленні ДСНС у суботу вранці.

До гасіння залучалися 205 людей і 39 одиниць техніки, з них від ДСНС 105 працівників особового складу та 23 одиниці техніки, зокрема вертоліт Мі-8, яким 4 вересня здійснено 12 скидів води (24 тонни).

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.