Південна Корея послабляє карантинні обмеження

Південна Корея послабляє карантинні обмеження

Фото: Unsplash / Steven Roe

Південна Корея продовжила деякі заходи соціального дистанціювання на 16 днів, проте зняла низку обмежень, введених під час активного поширення коронавірусної інфекції, повідомив у неділю прем’єр-міністр Республіки Чон Се Гюн.

“Найбезпечніше підтримувати інтенсивне соціальне дистанціювання, але реально це не так просто. Ми маємо знайти золоту середину”, – заявив прем’єр під час наради урядовців.

Він додав: “Якщо ми зможемо зберегти стабільне управління на нинішньому рівні, то з 6 травня перейдемо до” рутинного соціального дистанціювання”, – сказав Чанг.

Це дасть змогу відновити нормальну економічну діяльність за дотримання необхідних запобіжних заходів.

Рішення про послаблення було ухвалено після того, як у неділю медична влада країни оголосила про зростання кількості інфікованих за минулу добу на вісім осіб. Уперше за два місяці зростання кількості хворих обмежилося однозначним числом.

До послаблень входить відновлення служби в церквах, проведення спортивних змагань, але без уболівальників.

Станом на неділю, за даними Американського університету Джонса Гопкінса, який здійснює моніторинг поширення інфекції в світі, в Південній Кореї кількість інфікованих становила 10 тис. 661 осіб, померли 234 людини.

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.