Під час зняття обмежень, впроваджених через пандемію, потрібно проявляти обережність, – ВООЗ

Під час зняття обмежень, впроваджених через пандемію, потрібно проявляти обережність, - ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Обмеження, впроваджені через пандемію COVID-19, необхідно знімати обережно, в іншому разі ситуація може тільки погіршитися.

Про це повідомив гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус  на асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я, передає Інтерфакс-Україна.

“ВООЗ повністю розуміє і підтримує бажання країн встати на ноги і повернутися до роботи. (…) Ми закликаємо їх діяти з обережністю”, – заявив гендиректор ВООЗ.

Гебреєсус попередив, що країнам, які здійснюють зняття обмежень “занадто швидко”, “загрожує небезпека стати на заваді власному відновленню”.

“73-тя асамблея ВООЗ стартувала в понеділок і відбуватиметься два дні у відеоформаті. Вона присвячена зміцненню глобальної координації в боротьбі проти пандемії COVID-19, через яку у світі коронавірусом заразилися більше ніж 4,8 млн осіб, причому понад 300 тис. інфікованих померли.

Минулої п’ятниці гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що цей захід буде “одним із найважливіших (зустрічей асамблеї – ІФ) із моменту заснування ВООЗ у 1948 році”, – зазначає пресслужба.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.