Натовпи на Великодні свята – прямий шлях захворіти й заразити інших, – Зеленський

Натовпи на Великодні свята - прямий шлях захворіти й заразити інших, - Зеленський

Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що багато священиків і громадян усвідомлюють небезпеку коронавірусу, і святкування Великодня в новому форматі цього року є “справжнім проявом любові до ближнього”.

Про це повідомляє пресслужба президента.

У понеділок на традиційній нараді під головуванням Володимира Зеленського було зазначено, що на святкування Великодня західного обряду 12 квітня до храмів прийшло приблизно 126 тис. українців порівнянню з майже 3 млн людей у 2019 році. Водночас за порушення карантинних умов під час богослужінь Національна поліція склала адміністративні протоколи в семи областях.

“Ці цифри показують, що багато священнослужителів і прихожан усвідомлюють страшну небезпеку, яку становить епідемія коронавірусу. Щодня у нас заражаються вже не десятки, а сотні. І зібрання, натовпи на Великодні свята – прямий шлях захворіти самому й заразити близьких. Тому Великдень у новому форматі цьогоріч – це справжній прояв любові до ближнього”, – наголосив Зеленський.

На нараді зазначили, що церкви в Україні готуються до богослужінь онлайн, а українці вже замовили понад 14 тис. посилок з освяченими пасками, які буде доставлено цього тижня.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.