На Львівщині – 125 нових інфікованих за добу

На Львівщині – 125 нових інфікованих за добу

Львів та область й надалі втримують лідерство в Україні щодо числа заражених COVID-19. 

За інформацією, що її надала заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, за середу, 10 червня, лабораторні центри провели 640 ПЛР-тестів, з яких 125 – позитивні (72 нових виявлених інфікованих – львів’яни). Станом на восьму ранку четверга, 11 червня, у Львові та на Львівщині підтверджено 2414 випадків інфікування коронавірусом, з них 90 –летальні. 

Загалом за  період карантину, з 12 березня, до обласної інфекційної лікарні звернулись 5289 осіб, госпіталізовані – 820, на амбулаторному лікуванні – 4469 осіб, виписані – 623. Зараз у лікарні перебувають 189 пацієнтів, з них у реанімації – 8, на апараті штучної вентиляції легень – 1 особа. 

Ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у Львові в ефірі радіо «Люкс ФМ» прокоментував міський голова Андрій Садовий. ««За вчора ми протестували 640 людей. Це максимум. З них ми маємо 125 позитивних ПЛР. Це також максимум, якого у Львові ще не було. Тому немає великого оптимізму, і ті прогнози, що на кінець червня ми будемо мати достатньо багато хворих, підтверджуються», – сказав мер. І додав: «Єдине, що можна сьогодні просити людей, це дбати про власну безпеку, бо якщо ситуація ускладнюватиметься, то важко спрогнозувати, які дію уряду будуть щодо Львова й України загалом». 

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. 

Фото «Дню» надали у Львівській міській раді. 

 

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.