Мінцифри розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні

Мінцифри розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні

Фото: Futurum

Міністерство цифрової трансформації України створило експертний комітет та розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні, яку сьогодні винесло на публічне обговорення.

Про це у Telegream повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

“Для системного розвитку штучного інтелекту Мінцифри створило експертний комітет, а також розробило концепцію розвитку сфери штучного інтелекту в Україні, яку сьогодні виносимо на публічне обговорення”, – зазначається у повідомленні.

У Мінцифри пояснили, що концепція передбачає:

– Розвиток людського капіталу та акцент на освіті розробників в сфері ШІ (їхні зарплати на ринку вдвічі вищі, чим звичайних програмістів);

– Розвиток підприємництва з використанням ШІ;

– Активне впровадження технологій ШІ в державному секторі та основних індустріях країни;

– Необхідність дотримання права на конфіденційність і прайвасі людини (планується розробити Етичний кодекс використання ШІ, враховуючи європейський досвід).

Наголошується, що особливу увагу приділено використанню ШІ у сфері кібербезпеки та оборони, оскільки дуже важливо мати правильний баланс між ШІ, розробленим сторонніми постачальниками та національними.

У міністерстві додали, що до розробки концепції долучились найкращі практики у сфері штучного інтелекту з підтвердженим міжнародним успіхом, а також її було обговорено із понад 100 галузевими експертами.

 
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.