Меркель: Ми сподіваємося на конкретні результати кліматичного саміту в Глазго в листопаді

Меркель: Ми сподіваємося на конкретні результати кліматичного саміту в Глазго в листопаді

Фото: Reuters

Міжнародному саміту з питань клімату, який заплановано на листопад цього року в Глазго, потрібно привести до реального прогресу в боротьбі з екологічними проблемами, заявила суботу канцлер ФРН Ангела Меркель.

Саміт “обов’язково повинен надати новий імпульс конкретним заходам”, наводять її слова західні ЗМІ.

“Паризька хартія з клімату показала нам шлях до того, як звести глобальне потепління до прийнятного рівня”, – нагадала канцлер Німеччини.

За її словами, до 1 млн видів на Землі загрожує вимирання, і людству потрібно зупинити цей процес. Водночас Меркель заявила, що “Європа вже пройшла довгий шлях”, пославшись на озвучене раніше в ЄС завдання знизити до 2050 року до нуля обсяг вуглецевих викидів. Однак, додала канцлер, Берлін ставить перед собою ще більш амбітну мету.

На 1-12 листопада в Глазго запланована 26-та Конференція сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. У ній, як очікується, візьмуть участь 196 країн і ЄС, а також представники бізнесу і експерти. ЗМІ зазначають, що йдеться про найбільш масштабний подібний саміт від Конференції з питань клімату в Парижі 2015 року, результатом якої стало вироблення Паризької угоди з клімату.

ЕкологіяСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.