Китайські вчені визначили час збереження інфекції коронавируса на поверхнях

Китайським вченим раніше всіх інших довелося зіткнутися з коронавирусной інфекцією. Вони провели дослідження на численних заражених і виділили кілька простих способів, здатних захистити від зараження. До сих пір одним з найбільш надійних способів захисту є миття рук звичайним милом і використання спеціальних дезінфікуючих засобів.
Зараз для захисту від коронавируса рекомендовано використовувати марлеві пов’язки. Однак, виявлено, що COVIND-19 здатний залишатися активним на використаних пов’язках терміном до тижня. Це підтверджує South China Morning Post.

Команда експертів університету з Гонконгу у співпраці з Національним інститутом досліджень алергії і інфекційних хвороб зі Сполучених Штатів вивчили це питання. Вони перевірили протягом якого періоду часу коронавірус здатний жити на різних поверхнях.
Тривалість життя залежить від температури навколишнього середовища. Наприклад, при кімнатній температурі коронавірус залишається живим на друкованої папері до 3-х годин. В таких же умовах на тканинній поверхні звичайної куртки, використовуваної в лабораторіях, а також на обробленій деревині він гинув вже протягом другого дня.

Крім перерахованих матеріалів вірус поміщали на скло і грошові банкноти, де він зберігав активність близько чотирьох діб. Тривалість життя на виробах із пластику й нержавіючої сталі варіювалася від 4-х до семи днів.

Незалежно від матеріалу поверхні різноманітні звичайні дезинфікуючі засоби, серед яких і простий відбілювач, чудово вбивають віруси. Також як і в перший час поширення пандемії найпростішим і найбільш надійним засобом боротьби з інфекцією є регулярне миття рук. Щоб уникнути можливого зараження, необхідно регулярно дезінфікувати руки і приміщення.

Вчені кинули всі сили на розробку вакцини від інфекції коронавируса В Іспанії до кінця місяця можлива розробки прототипу вакцини для боротьби з захворюванням. В Австралії розпочато тестування 2-х потенційних ліків.

Leave A Reply

Your email address will not be published.