Кабмін уклав зі Світовим банком угоду на 350 млн доларів, – Шмигаль

Кабмін уклав зі Світовим банком угоду на 350 млн доларів, - Шмигаль

Фото Reuters

Кабінет Міністрів України та Світовий банк уклали угоду на суму 350 млн доларів.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив gрем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Уряд та Світовий банк уклали угоду на суму 350 млн доларів. Кошти будуть спрямовані на розвиток економіки в період пандемії, соціальну підтримку вразливих верств населення й на посилення державних інституцій”, – написав очільник уряду.

Як повідомляється в повідомленні на Урядовому порталі, укладання Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку для системного проєкту “Перша позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення” на суму 350 млн доларів США відбулося у присутності Прем’єр-міністра України.

Угоду підписали міністр фінансів України Сергій Марченко та старший менеджер портфелю проектів Світового банку в Україні Клавдія Максименко.

“Завдяки цим коштам ми зможемо реалізувати системні проекти для справедливого розвитку ринку землі, продовжити реформу газового сектору, а також зміцнити кредитний ринок. Відновлення економічного зростання та модернізація української економіки в умовах пандемії потребує особливих політик та ресурсів. І ми вдячні, що саме зараз наші партнери зі Світового банку допомагають Україні та українському народу”, — підкреслив Шмигаль.

Він подякував спеціалістам Світового банку, які залучені до реалізації різних проектів в Україні, та висловив впевненість, що плідний діалог та співпраця між Україною та Світовим банком надалі розвиватиметься.

ЕкономікаСвітФінанси
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.