Ізраїль дозволив в’їзд окремим категоріям іноземців

 Ізраїль дозволив в'їзд окремим категоріям іноземців

З 8 березня Ізраїль дозволив в’їзд окремим категоріям іноземців. На сьогодні мова про туристичні поїздки не йде.

Про це повідомляє місцеве видання vesty.co.il, передає РБК-Україна.

Повідомляється, що прибуття іноземців до Ізраїлю пов’язане з особливою процедурою і вимагатиме попереднього схвалення. Даний режим встановлений до 27 березня, після чого може коригуватися.

Для в’їзду до країни потрібно заповнити спеціальну онлайн-анкету, яку повинні розглянути комісії при МВС або МЗС Ізраїлю. Не дозволяється посадка в літак без дозволу від цих відомств.

В’їзд дозволяється на підставі негативного ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до в’їзду в Ізраїль. Після прибуття треба робити ще один тест. Також потрібна діюча медична страховка з покриттям на COVID.

В зв’язку з майбутніми виборами (23 березня) протягом двох тижнів пріоритет на прибуття до Ізраїля віддано громадянам країни. Іноземцям дозволяється в’їзд на цьому етапі при виняткових обставинах: подружжя ізраїльтян, які не мають громадянства, і власники посвідки на проживання; пацієнти; для участі в похоронах родича першого ступеня споріднення; допомога родичу першого ступеня споріднення, який знаходиться в тяжкому становищі; участь в судовому процесі; гуманітарний випадок; прибуття делегацій, міжнародних місій; нові репатріанти, чиє повернення не може бути відкладена.

 

КоронавірусСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.