Дві українські кінострічки покажуть на Каннському фестивалі

Дві українські кінострічки покажуть на Каннському фестивалі

Фото Reuters

На 74-му міжнародному Каннському кінофестивалі покажуть дві стрічки від України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державного агентства з питань кіно.

“З 6 по 17 липня 2021 року відбудеться 74-й Міжнародний Каннський кінофестиваль, одна з головних подій світової кіноіндустрії. На фестивалі покажуть дві стрічки від України. В конкурсній програмі “Тиждень критики” буде представлений ігровий фільм режисера та сценариста Елі Ґраппа – “Ольга”, знятий за участі української кінокомпанії Pronto Film. В програмі Спеціальних показів бере участь документальний фільм Сергія Лозниці “Бабин яр. Контекст” виробництва ATOMS & VOID”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що паралельно з фестивальною програмою працюватиме один із найпрестижніших міжнародних кіноринків Marché du Film, на якому Україна вп’ятнадцяте буде представлена національним павільйоном.

Павільйон за підтримки Держкіно організовують КМКФ “Молодість”, Українська Кіноасоціація, Асоціація кіноіндустрії України, Українська Кіноакадемія, кінокомпанія FILM.UA та інші профільні спілки та продюсерські компанії. На фестиваль та кіноринок у Каннах акредитовано майже 40 українських діячів кіногалузі.

Національний павільйон під традиційним слоганом #UkraineIsYourDestination, покликаний розширити міжнародне співробітництво в аудіовізуальній індустрії України, представивши досягнення у сфері кіно за останній час та потенціал кіновиробництва в цілому. Важливим акцентом в роботі павільйону буде презентація локацій для зйомок в Україні.

ЄвропаКультураСвіт
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.