Детройтський автосалон скасовано через коронавірус, на його місці створять лікарню

Детройтський автосалон скасовано через коронавірус, на його місці створять лікарню

Фото: Unsplash / Tim Meyer

Детройтський автосалон 2020, запланований на червень, скасовано. А на його місці проведення буде створений польовий госпіталь, так як пандемія коронавірусу продовжує лютувати в штаті Мічиган, де і повинен був відбутися автосалон.

Про це повідомляє видання Techno.NV.

Шоу в Детройті є одним з найстаріших і найпрестижніших автосалонів в світі. Традиційно його проводили в січні. Цей рік повинен був стати першим, коли виставку перенесли на червень, через конкуренцію з іншими шоу.

Коронавірус вже змусив організаторів скасувати Женевський автосалон на початку цього року в Швейцарії. Автосалон в Нью-Йорку, запланований на квітень, також був відкладений. Місце його проведення, центр Javits, теж буде перепрофільовано в польовий госпіталь, який планують відкрити в понеділок, на наступному тижні.

«Хоча ми розчаровані, для нас немає нічого важливішого, ніж здоров’я, безпека і благополуччя громадян Детройта та Мічигану, і ми зробимо все можливе, щоб підтримати боротьбу нашого співтовариства проти спалаху коронавірусу», – сказав директор Детройтського автосалону Рід Альбертс у своїй заяві.

«З огляду на те, що понад 100 конференц-центрів і установ по всій країні можуть розглядатися як тимчасові лікарні, нам стало ясно, що Центр TFC стане неминучим варіантом в якості місця для невідкладних медичних потреб нашої спільноти», – додав він.

Детройтское шоу проводилося в Центрі TFC, перш відомому як Центр Кобо, протягом багатьох десятиліть. За словами організаторів, воно відбудеться в червні 2021 року. Перехід на червень був частиною амбітного плану з перетворення шоу з заходами на відкритому повітрі, тест-драйвами і іншими заходами. Попередній Детройтський автосалон проводився в січні 2019 року.

Варто нагадати, що в США вже планується переробити завод по збірці дорогих спорткарів під лікарню. Американська компанія-виробник гоночних суперкарів Scuderia Cameron Glickenhaus віддасть один зі своїх заводів в штаті Коннектикут.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.