Данілов: Технології та розробки українських вчених в галузі авіабудування є надбанням України

Данілов: Технології та розробки українських вчених в галузі авіабудування є надбанням України

Фото Миколи ТИМЧЕНКА, “День”

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов відреагував на ситуацію, що склалася довкола підприємства “Мотор Січ”. Він наголосив, що технології та розробки українських вчених в галузі авіабудування є інтелектуальним надбанням України.

Про це повідомляє РНБО на сторінці у Facebook.

Як заявив Данілов, РНБО за дорученням президента Володимира Зеленського вживає всіх необхідних заходів для захисту національних інтересів України та унеможливлення передачі в незаконний спосіб іншій державі українських оборонних технологій.

Крім того, з метою забезпечення національних інтересів у сфері авіадвигунобудування РНБО ухвалила рішення, у якому визначено конкретні завдання Кабміну та іншим державним органам.

Минулого року китайська компанія Skyrizon придбала 50% акцій українського підприємства “Мотор Січ”. Китайська сторона, за даними підприємства, зобов’язалася інвестувати в завод 250 млн доларів. Продаж акцій “Мотор Січ” викликав обурення у США. Вашингтон стверджує, що підприємство сприятиме нарощуванню військових потужностей Китаю.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.