Чорногорія дозволила в’їзд до країни громадянам з понад 120 країн

Чорногорія дозволила в'їзд до країни громадянам з понад 120 країн

Фото Reuters

Чорногорія відкрила всі пункти пропуску через кордон та оновила список країн, мешканці яких можуть відвідати Чорногорію як туристи, без карантину та без тестів.

Про це повідомляє Балканський оглядач.

Наразі до цього переліку входить понад 120 країн, які відповідають встановленим епідеміологічним критеріям. Це низка країн Євросоюзу, Китай, країни Африки і Латинської Америки. Україну до кола країн, мешканці яких можуть відпочити в Чорногорії, не включено.

Як пояснив Інститут громадського здоров’я Чорногорії, при складанні цього списку враховано низку епідеміологічних показників, які повинні чітко вказувати на те, що поширення захворювання в країні сповільнилося. Це чітке та стабільне зменшення кількості нових випадків, рівня госпіталізації та кількості пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії, а також кількості активних випадків. Менше 25 хворих на 100000 мешканців країни вказує на такий рівень місцевої передачі вірусу, який представляє прийнятний ризик для безперешкодного переміщення та перебування жителів цих країн у Чорногорії, зазначили в Інституті.

У новий перелік не потрапили і деякі європейські країни, які раніше вважалися чорногорськими епідеміологами безпечними. Зокрема це Північна Македонія – там в останні дні було зафіксовано зростання кількості заражених вірусом.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.