Через коронавірус в Британії випустили 4000 в’язнів

Колючая проволока

Замість відбування терміну тюремного ув’язнення на території в’язниці, ув’язненних переведуть під домашній арешт.
У Великобританії було прийнято рішення звільнити з-під варти близько чотирьох тисяч ув’язнених. Під домашній арешт були переведені вчинили злочин без насильницьких дій. Цей вимушений захід зроблена, щоб знизити швидкість поширення інфекції коронавируса.
За останні дні число інфікованих COVIND-19 перевищила 1,6 млн. чоловік – видання The Hill передало повідомлення Міністерства юстиції Британії.
Міністерство обмежило коло ув’язнених, які можуть отримати право на звільнення. Це правопорушники зі зниженим рівнем ризику. Кандидатури засуджених за вчинення насільстенних дій чи злочинам сексуального характеру не розглядаються.
Також в The Hill повідомили про те, що виконання вимоги до ув’язнених перебувати вдома буде відслідковуватися за допомогою електронних засобів. Також звільненню не підлягають особи, засуджені за статтями пов’язаним з COVIND-19, до яких відноситься кашель на представників екстрених служб або крадіжка засобів індивідуального захисту.

Смерть п’ятирічної дитини через коронавируса в Британії.

Оранка пандемії почалася на території міста Ухань в Китаї. Вперше захворювання було зареєстровано на ринку морепродуктів. Симптоми нагадують застуду. Відмінністю вірусу є те, що він швидко поширюється на легкі та інші органи. Патоген відноситься до великого сімейства коронавірусів. Хвороба зареєстрована вже в десятках країн.
Китайська коронавірусна інфекція отримала офіційне найменування COVID-19. До цього в Китаї хвороба називалася NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Значення цієї назви – пневмонія, викликана новим різновидом коронавируса. За прогнозами перша вакцина повинна з’явитися не пізніше, ніж через 1,5 року.
Можливо, що перший спалах коронавируса спровокувало захворіла тварина, порода якого договір не відома. Основний спосіб передачі інфекції – повітряно-крапельний. Передача можлива навіть під час інкубаційного періоду.

Leave A Reply

Your email address will not be published.