Близько 50 українців продовжують перебувати в Афганістані, – МЗС

Близько 50 українців продовжують перебувати в Афганістані, - МЗС

Фото: Reuters

В Афганістані і далі перебувають близько 50 громадян України, дипломати уточнюють, хто із них прагне евакуюватися, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“За інформацією МЗС, в Афганістані продовжують перебувати до 50 українців. Майже з усіма нині встановлено зв’язок, дипломати уточнюють, хто із них бажає бути евакуйованим”, – сказав Ніколенко агентству “Інтерфакс-Україна” в понеділок.

За словами речника, паралельно опрацьовують можливі шляхи безпечної евакуації, зокрема з використанням можливостей іноземних партнерів.

“Тримаємо ситуацію на особливому контролі”, – запевнив він.

Ніколенко також нагадав, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба доручив терміново посилити посольство України в Душанбе, яке відповідає за Афганістан.

“Тепер одразу два українські диппредставництва – у Таджикистані та Пакистані – моніторять ситуацію і готові допомагати нашим громадянам”, – пояснив він.

Як повідомлялося, напередодні український літак вивіз 79 осіб з Афганістану: вісьмох громадян України, а також громадян Нідерландів, Хорватії, Білорусі, Афганістану.

СвітСитуаціяТероризм
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.