Байден заявив про дані розвідки, що Росія знову втручається в американські вибори

Байден заявив про дані розвідки, що Росія знову втручається в американські вибори

Фото: Reuters

Кандидат у президенти від Демократичної партії Джо Байден, посилаючись на дані американської розвідки, заявив, що Росія продовжує втручання у виборчий процес у Сполучених Штатах Америки.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Імовірний кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден заявив, що має регулярні консультації з представниками розвідки, і з цього спілкування має дані, що Росія продовжує свої спроби втручатися у майбутні вибори», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Байден в онлайн-виступі перед прихильниками попередив: якщо Москва продовжить свої зусилля із втручання у вибори, для неї буде «реальна ціна, яку потрібно буде заплатити» в разі перемоги демократа на виборах.

«Ми знали і раніше, і я гарантую вам, що я знаю зараз, оскільки я знову отримую повідомлення. Росіяни все ще займаються намаганням поставити під сумнів наш виборчий процес. Це факт», – заявив колишній віцепрезидент США.

Видання нагадує, що у США традиційно висуванець від провідної опозиційної партії починає отримувати повідомлення від розвідки ще перед голосуванням, аби мати повний обсяг інформації на випадок перемоги на виборах.

Вибори президента США мають відбутися 3 листопада. Переможець має приступити до виконання обов’язків 20 січня 2021 року.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.