Австрія продовжила заборону на польоти з низкою країн до 30 червня

Австрія продовжила заборону на польоти з низкою країн до 30 червня

Фото з відкритих джерел

До 30 червня Австрія не відновлюватиме регулярних пасажирських авіасполучень з Україною та низкою інших країн.

Про це йдеться в опублікованій на сайті австрійського МОЗ постанові, повідомляє Укрінформ.

Згідно з постановою, заборону на приземлення літаків із 10 країн, яка закінчувалася 14 червня, продовжено до 30 червня. Згідно з внесеними змінами, заборона поширюється на наступні країни та регіони з високим ризиком поширення SARS-CoV-2: Китай, Іран, Ломбардія (Італія), Білорусь, Португалія, Іспанія, Об’єднане Королівство, Швеція, Російська Федерація та Україна.

Виняток зроблено для рейсів, що становлять надзвичайний інтерес для Республіки Австрія, польотів із перевезення вантажів, медичних авіарейсів або авіаперельотів із метою перевезення сезонних працівників у сільськогосподарському та лісовому секторах і персоналу у сфері догляду за хворими та літніми людьми.

Загалом же в Австрії поступово починають відновлюватися пасажирські авіаперевезення, призупинені у зв’язку з пандемією коронавірусу. З 15 червня “Австрійські авіалінії” почнуть літати за своїми першими маршрутами – упродовж двох тижнів плануються відновлення польотів у близько 40 міст. Також приступають до поновлення рейсів і такі авіакомпанії, як Lufthansa, Ryanair, WizzAir.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.