14 регіонів увійшли до “червоної” зони карантину

14 регіонів увійшли до "червоної" зони карантину

Фото Миколи Тимченка, “День”

Відсьогодні 14 адміністративно-територіальних одиниць віднесені до “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки.

Таке рішення ухвалили на засіданні Держкомісії з питань ТЕБ та НС, передає Укрінформ.

“Нове зонування буде запроваджено з понеділка, 24 серпня, з нуля годин”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 14 регіонів перевищили кількість випадків захворювання на коронавірус на 100 тис. населення за останні 2 тижні. Тож на засіданні було внесено 14 адміністративно-територіальних одиниць до “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки, 75 – до “помаранчевого” рівня і 106 – до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

Так, до “червоної” зони віднесено: місто Коломию, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області; місто Самбір Львівської області; місто Біляївку Одеської області; міста Дубно та Острог, Костопільський, Радивилівський та Рівненський район Рівненської області; місто Чернівці, Заставнівський та Кіцманський райони Чернівецької області.

Як повідомлялося, на “червоній” території забороняється робота громадського транспорту, закриваються заклади освіти, в тому числі дошкільні та школи. Дозволяється тільки висадка пасажирів з транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту висадка дозволена.

У помаранчевій зоні забороняється діяльність закладів розміщення (це хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. При цьому є обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та участь не більш як 100 людей.

У жовтій зоні не можна відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризового втручання.

У зеленій зоні діють такі обмеження: перебування у громадських будівлях – лише в масках або респіраторах; проведення масових заходів з розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри можуть працювати із заповненістю на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті здійснюється тільки на сидячих місцях.

Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.