Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Запахи смітників знаю не з чуток. Тищенко несподівано аргументував своє право балотуватися в мери Києва

Народний депутат Микола Тищенко, заступник голови фракції партії Слуга народу та очільник київського передвиборчого штабу цієї партії, зробив чергову заявку на можливе висунення в мери Києва.

В інтерв’ю Українській правді колишній ресторатор спробував продемонструвати свою обізнаність у найважливіших проблемах столиці.

Відповідаючи на пряме запитання про те, чи йде він у мери Києва, Тищенко заявив дослівно таке: «Я – корінний киянин. Мені знайомі проблеми не з чуток, я їх торкаюся руками, я їх відчуваю на запахи – ці смітники, ці проблеми зі сміттям, ці корупційні скандали, які просто як ракова пухлина пронизали все київське життя».

Тищенко також підкреслив, що у нього є «пряме розуміння, як розвиватися Києву» і що він знає про столицю «все не з чуток». «Я знаю кожну вулицю, і мене в Києві знають всі», – додав депутат.

За словами Тищенка, головна проблема, яка цікавить його як керівника київського штабу Слуги народу – «це кияни, це Київ, його проблеми». «Тому що я хочу, щоб кожному киянину було зручно жити у своєму місті. Це наш дім», – зазначив депутат.

Водночас він зазначив, що лише партія Слуга народу «буде вирішувати, хто гідний представляти інтереси нашої команди в місті Києві». «Я готовий прийняти пропозицію [висунути свою кандидатуру], якщо мені повірить партія, і якщо мені повірять кияни», – заявив Тищенко.

При цьому він виключив, що буде балотуватися як самовисуванець: «Ні, звичайно. Я командна людина, я командний гравець. Я прийшов в команду з президентом і рішення команди не обговорюю. Все, крапка».

У нещодавньому інтерв’ю НВ Микола Тищенко ухилився від відповіді на запитання про те, чи збирається він балотуватися в мери столиці.

Читайте також:
Між Велюром і Єрмаком. Депутат Микола Тищенко про скандал з рестораном, кума з ОП і вибори мера Києва — інтерв'ю НВ

«Це буде рішення президента і партії. Хоча, як бачимо, все вже вирішили політичні опоненти, – що я буду робити. Ми ж розуміємо, скільки коштує той хайп, який проти мене розганяють», – зазначив Тищенко. У бесіді з НВ він також заявив, що не боїться можливої конкуренції на виборах з нинішнім мером столиці Віталієм Кличком.

А коментуючи політичну фігуру Кличка, Тищенко дорікнув йому в «цвітінні кіосків на Хрещатику» та в тому, що «немає генерального плану забудови Києва».

Згідно з опитуванням, проведеним на початку квітня соціологічною групою Рейтинг, Віталій Кличко переміг би будь-якого з можливих опонентів за умови проведення другого туру виборів мера Києва.

Так, в парі з Олександром Ткаченком нинішнього мера Києва готові підтримати 47% опитаних, а можливого кандидата від партії Слуга народу – 18%.

Загалом 38% киян готові підтримати Віталія Кличка, якби місцеві вибори відбулися найближчим часом. Інших кандидатів, серед яких нардеп Олександр Ткаченко і шоумен Сергій Притула, підтримали б менше 10% опитаних.

Раніше в інтерв’ю НВ народний депутат Гео Лерос (фракція Слуга народу) заявив, що глава київського передвиборчого штабу Слуги народу на місцевих виборах, нардеп Микола Тищенко формує «тіньову команду», яка імітуватиме протистояння з чинним мером Києва Віталієм Кличком. 

Нещодавно Тищенко опинився в центрі скандалу навколо ресторану Велюр, власником якого був раніше. Журналісти викрили заклад в підпільній роботі під час карантину. Нардеп це спочатку заперечував, заявляючи, що там працює його київський штаб, але потім заявив про готовність закладу заплатити штраф, якщо порушення доведуть.

Пізніше заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що президент Володимир Зеленський провів з Тищенко жорстку розмову на цю тему.

Читайте також:

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.