За будь-яку ціну. Як кияни добиралися на роботу в перший день посиленого локдауну — опитування НВ

За будь-яку ціну. Як кияни добиралися на роботу в перший день посиленого локдауну — опитування НВ

У понеділок, 5 квітня, у Києві вступив в силу посилений карантин. Як мінімум до 16 квітня користуватися громадським транспортом можна тільки за наявності спецперепустки.

НВ запитав перехожих на вулицях Києва, як вони добиралися на роботу в перший день посиленого локдауну.

“Ми добиралися на велосипеді і самокаті, тому що їхати на таксі було дуже дорого. Ціни вище, напевно, у три рази, ніж зазвичай: показувало 300-350 гривень, хоча зазвичай – 80-90 гривень. Спецпропуск ми не отримали, наша редакція подала заявку десь 3-4 квітня, але нам не відповіли. Сьогодні нарешті їх отримали і йдемо на метро “.

“Нормально [дісталися], на таксі. Ціни зросли у два рази. Ну а що, ми не заробляємо на таксі? Скинемося, будемо їздити”.

“Пішки. З Валів [вулиці Верхній Вал і Нижній Вал] до Арсенальної. Діставався десь за годину. А що робити, таксі зараз у три рази дорожче. Ну велосипед є, якщо що, то на велосипеді”.

Більше відповідей – у відео НВ

https://www.youtube.com/watch?v=4mQkyfzjrDQ&ab_channel=%D0%9D%D0%92

Посилений карантин у Києві триватиме як мінімум до 16 квітня. 5 квітня міський голова Віталій Кличко заявив, що в Києві можуть ввести комендантську годину, якщо кількість нових випадків коронавіруса «буде зашкалювати». Надзвичайний стан своїм рішенням має ввести уряд.

Читайте також:

Редактор: Марія Молодковець
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.