Українська плавчиня Мерешко встановила світовий паралімпійський рекорд на змаганнях в Токіо

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко встановила світовий паралімпійський рекорд на Паралімпіаді в Токіо.

Вона показала рекордні 2 хвилини 56,90 секунди в кваліфікаційному запливі на 200 метрів і вийшла у фінал змагань.

Напередодні Мерешко завоювала для України перше золото на Паралімпіаді в Токіо. Плавчиня прийшла першою на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Мерешко фінішувала з часом 33,11 сек, випередивши на 0,04 сек американку Елізабет Маркс.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Спорт Щоденна розсилка останніх новин в світі спорту підписатися Щоденно о 17:00 Редактор: Тетяна Габедава