Учасники акції SaveФОП під Радою перекрили проїзд депутатам, почалися сутички з поліцією — відео

Учасники акції SaveФОП під Радою перекрили проїзд депутатам, почалися сутички з поліцією — відео

Під Верховною Радою почалися сутички протестувальників з поліцією. Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

APnews опублікувало відео, на якому поліція відтісняє людей під будівлею парламенту, що не пропускали народного депутата.

Також поліція відтіснила підприємців, які не хотіли пропускати позашляховик депутата на вулиці Шовковична, що примикає до Ради.

Протестувальники перекрили рух в урядовому кварталі, щоб не випустити депутатів, на місці чергує велика кількість поліцейських.

У поліції Києва заявили, що поліція «проводить з учасниками акції превентивну роботу, щоб відновити правопорядок».

«На неодноразові попередження правоохоронців припинити протиправні дії і не порушувати правопорядок учасники акції не реагували. Поліцейські частково відтіснили громадян і зробили коридор для проходу народних депутатів до ВРУ. У цей момент між учасниками акції та правоохоронцями відбулася невелика штовханина», – йдеться в повідомленні.

Суспільне пише, що учасники протесту невдоволені тим, що введення касових апаратів відтермінували лише на рік. Вони знову прийшли до будівлі Ради і чекають, коли депутати вийдуть на вулицю.

Нагадаємо, 1 грудня Верховна Рада ухвалила законопроєкт 4439-д, яким відклала до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для ФОПів другої-четвертої груп єдиного податку, якщо їх річний дохід не перевищує встановлений для першої групи граничний обсяг доходу.

Вранці біля Верховної Ради почалася акція Податковий майдан, яку організувало співтовариство SaveФОП.

Редактор: Ніна Григорська
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.