Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У Слузі народу прокоментували можливість участі головного санлікаря Ляшка в праймеріз на мера Києва

Головний санлікар України Віктор Ляшко теоретично може брати участь в праймеріз Слуги народу на мера Києва, заявив нардеп і голова однойменної політичної сили Олександр Корнієнко.

“Як потенційний кандидат він може розглядатися. Він не порушує ті критерії, які у нас є, вони не сильно формалізовані, але їх розуміють всі, хто зараз причетний до виборчого процесу”, – пояснив він в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

За словами Корнієнка, у Ляшка “досить високий рівень довіри, високий рівень впізнаваності”, у нього “відсутні будь-які історії політичного негативного досвіду і політичного минулого, він професіонал” в своїй справі.

“Під критерії він потрапляє. Чи можна вважати його новим обличчям? Напевно, ні. Але виходячи з нашої оновленої стратегії щодо місцевих виборів, коли ми переключилися від повністю нових осіб і говоримо, що нам потрібні люди можливо нові в політиці, але досвідчені в житті, що мають якийсь бекграунд. Теоретично він може брати участь в праймеріз», – додав нардеп.

Читайте також:

Він зазначив, що питання про участь Ляшка потрібно задати йому.

«Чи буде брати участь? Питання до нього. Я з ним переговорів таких не проводжу поки”, – резюмував Корнієнко.

Читайте також:
Крісло у великому місті. Вибори мера Києва перетворюються на змагання боксера, ресторатора і відразу декількох телевізійників

В кінці травня ЗМІ повідомляли, що Віктор Ляшко може стати кандидатом від Слуги народу на виборах мера Києва. Сам він не виключив можливість висунення, а пропозицію назвав цікавою. У той же час, головний санлікар не назвав політичну силу, від якої міг би балотуватися в мери української столиці.

Народні депутати від фракції Слуга народу 19 травня звернулися до президента з проханням ініціювати проведення праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови від партії Слуга народу.

Намір брати участь у виборах мера Києва втретє підтвердив і нинішній керівник української столиці Віталій Кличко.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.