Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У праймеріз Слуги народу на мера Києва можуть брати участь від чотирьох до шести кандидатів — Корнієнко

У партійних праймеріз Слуги народу можуть прийняти участь від чотирьох до шести кандидатів в мери Києва, заявив глава однойменної політичної сили і нардеп Олександр Корнієнко.

“У нас буде якийсь пул кандидатів. Там їх буде, напевно, чотири-п’ять, може бути шість. У результаті, два-три найбільш потенційних можливих претендента потрапляють до президента і далі президент, як лідер партії визначає, кому б партія могла довірити цю можливість. А партія, думаю, сприйме думку президента, поки що альтернативних ситуацій не було”, – розповів він в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Він підкреслив, що на даний момент потенційних учасників праймеріз четверо.

“Зараз бажаючих четверо – Ткаченко, Тищенко, Дубинський і Качура”, – уточнив політик.

Читайте також:

Корнієнко додав, що глава парламентського комітету з питань інформаційної політики Олександр Ткаченко, якого фракція рекомендувала на посаду міністра культури, “поки не заявляв про самовідвід цього процесу”.

Нардеп також розповів про елементи організації праймеріз.

Перша складова – це опитування фракції депутатів Слуги народу.

Читайте також:
Крісло у великому місті. Вибори мера Києва перетворюються на змагання боксера, ресторатора і відразу декількох телевізійників

Друга складова – класичний партійний праймеріз, коли члени партії визначають кандидата за результатами дебатів.

За словами Корнієнка, важливим в процесі відбору претендентів є і популярність кандидатів в мери у виборців, яку відображають соцопитування.

“Зрозуміло, що зараз з цим складніше, тому що коронавірус і опитування проводяться телефоном, а у них висока похибка, але все одно якесь приблизне розуміння, настрій можна визначити”, – резюмував він.

Народні депутати від фракції Слуга народу 19 травня звернулися до президента з проханням ініціювати проведення праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови від партії Слуга народу.

Намір брати участь у виборах мера Києва втретє підтвердив і нинішній керівник української столиці Віталій Кличко.

Читайте також: &nbspВибори, карантин, партія мерів. Інтерв'ю НВ з Віталієм Кличком, в якому він зізнається, що сказав зайвого

Згідно з Конституцією України чергові місцеві вибори в державі повинні відбутися 25 жовтня цього року.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.