Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У Києві відновили роботу ТРЦ: за якими правилами вони працюють

У суботу, 30 травня, у Києві запрацювали торговельно-розважальні центри (ТРЦ) у рамках послаблення карантину.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні підписатися Надсилаємо щоденно о 08:00

Для безпеки та дистанціювання відвідувачів ТРЦ працюють за новими правилами:

  • пункти температурного контролю і санітайзери на входах у ТРЦ;
  • робота персоналу і допуск відвідувачів тільки при наявності захисних масок;
  • регулярна дезінфекція приміщень і санітарна обробка;
  • розмітка для дотримання дистанції в місцях можливого скупчення.

У ТРЦ Lavina Mall на входах розміщено системи аерозольного знезараження одягу та взуття, встановлено безконтактні диспенсери з антисептиком. Там поміняли входи/виходи, щоб уникнути скупчення людей. У приміщеннях нанесені наклейки на відстані 1,5 м для контролю дистанції.

У ТРЦ Ocean Plaza входи обладнано технологічним безконтактним температурним контролем із функцією металодетектора, який також зможе визначати наявність на обличчі маски. Там обіцяють, що служба клінінгу працюватиме в посиленому режимі, туалети будуть обладнані індивідуальними засобами для дезінфекції.

Читайте також: &nbspКиїв може повернутися до жорсткого карантину: Кличко назвав умови

ТРЦ Проспект проводить безконтактну перевірку температури відвідувачів за допомогою термографічної камери. У разі підвищення від норми камера одразу фіксує і подає звуковий сигнал.

Крім санітайзерів для дезінфекції рук, у ТРЦ Gulliver встановили вендингові апарати з продажу захисних масок. Температурний скринінг проводиться також на в’їздах до паркінгу.

Крім того, вводиться погодинна дезінфекція контактних поверхонь, дверних ручок, поручнів у ліфтах. Крім того, у ліфтах діє обмеження на три-п’ять осіб.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.