Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

У Києві на Будинку профспілок спроектували ім’я Каті Гандзюк у честь її дня народження — фото

У Києві на Будинку профспілок спроектували ім’я активістки Каті Гандзюк, якій сьогодні виповнилося б 35 років.

Таким чином вшанували пам’ять активістки.

У співтоваристві Хто замовив Катю Гандзюк заявили, що збираються на акцію біля Офісу президента, де запалять 35 святкових вогнів біля меморіалу, який встановили 4 листопада 2019 року.

Читайте також: &nbspВбивство, якого не бачить закон. Топ-5 фактів у справі Гандзюк, які обурили громадськість Фото: Масі Найєм

Херсонська активістка Катерина Гандзюк померла в лікарні 4 листопада 2018 року, через три місяці після нападу із застосуванням сірчаної кислоти в Херсоні.

27 квітня Служба безпеки України під процесуальним керівництвом Офісу генпрокурора завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою голови Херсонської облради Владислава Мангера та помічника депутата облради Олексія Левіна в організації нападу на Катерину Гандзюк.

Однак активісти розкритикували завершення досудового розслідування в справі про напад на Гандзюк, заявивши, що до кінця розслідування ще три місяці, а «ГПУ підтримала вимоги адвокатів Мангера».

За версією слідства, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер разом з Левіним замовили нанесення тяжких тілесних ушкоджень Гандзюк, що спричинило її смерть.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.