У центрі вакцинації в Києві за день зробили 1395 щеплень — КМДА

У центрі вакцинації в Києві за день зробили 1395 щеплень — КМДА

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що в суботу, 29 травня, в Центрі вакцинації від коронавірусу в Міжнародному виставковому центрі зробили 1 395 щеплень.

“У Центрі сьогодні працювали 16 бригад, в які входять реєстратор, лікар і медсестра. Крім того, працювала й бригада швидкої. До неї, до речі, звернулися двоє людей. Вони в госпіталізації не потребували, й після наданої допомоги та спостереження залишили центр”, – заявив Поворозник.

На сайті КМДА нагадують, що Центр вакцинації буде працювати й 30 травня з 10:00 до 18:00 за адресою Броварський проспект, 15 (корпус 4, вхід 4-А).

“Щеплення вакциною CoronaVac роблять киянам, які зареєструвалися в додатку Дія. Для того, щоб вакцинуватися, необхідно при собі мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження запису на вакцинацію в додатку Дія й бажано – копію декларації з лікарем, якщо вона підписана” – повідомив Поворозник.

Читайте також:

У центрі вакцинації в Києві за день зробили 1395 щеплень — КМДА

Наталя Гуменюк «Від вакцини роги не ростуть». Чому жарти про щеплення від COVID-19 роблять тільки гірше

У Києві та Львові в суботу, 29 травня, почали працювати перші в Україні центри масової вакцинації. Кожні вихідні там будуть прищеплювати від ковіда людей, які записалися через додаток Дія.

З завтрашнього дня центр масової вакцинації запрацює і в Одесі. Його відкриють на стадіоні Одеської юракадемії. Щеплення там також будуть робити препаратом Coronavac.

Редактор: Сергій Чудновцев
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.