Влада Києва уточнила, чи можуть закрити метро при жорсткому локдауні
Глава столичної Держспоживслужби Олег Рубан розповів, чи будуть в Києві знову закривати метро, якщо буде введений жорсткий локдаун в Україні.
Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні підписатися Надсилаємо щоденно о 08:00
Про це чиновник заявив в коментарі Сегодня.
«Питання про закриття метро в Києві і наземного транспорту повинне прийматися виключно на рівні уряду, з огляду на всі епідеміологічні показники», — пояснив він.
Читайте також:  У мерії Києва розповіли, чи планують знову закривати метро
У свою чергу в Київському метрополітені зазначають, що вони не приймають рішення самостійно.
«Це питання вирішується на рівні уряду. Необхідно рішення Кабінету міністрів про закриття метро. І ми будемо його виконувати. Що ж стосується технічної сторони питання, то у нас є вже досвід закриття метро, як це було в березні цього року. Коли це може статися — день і час — вирішується на рівні держави», — заявила заступник начальника Київського метрополітену Наталія Макогон.
Метро в Києві закрили 18 березня через поширення коронавірусу. Роботу столичної підземки відновили у звичайному режимі 25 травня.
Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко не виключав, що в Києві можуть повторно закрити метро.
Читайте також:  Влада Києва розповіла про альтернативу локдауну і карантину вихідного дня
Чи буде в Україні тотальний локдаун?
Прем’єр-міінстр Денис Шмигаль заявив, що уряд розглядає план запровадження жорсткого локдауну в Україні, проте це лише запасний варіант на випадок, якщо не спрацює карантин вихідного дня.
За його словами, уряд готується до всіх можливих сценаріїв, в тому числі до можливого запровадження локдауну на зимові свята — Новий рік і Різдво.
Радник президента з економічних питань Олег Устенко підтвердив, що в разі різкого зростання захворюваності COVID-19 в Україні влада може піти на запровадження тотального локдауну.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що локдаун в Україні необхідно ввести на три або чотири тижні «якомога швидше».
Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко
Источник