Визначилися всі півфіналісти. Іспанія драматично пройшла Кот-д’Івуар, Японія сенсаційно в четвірці кращих

Визначилися всі півфіналісти. Іспанія драматично пройшла Кот-д'Івуар, Японія сенсаційно в четвірці кращих

За підсумками чвертьфіналу футбольного турніру Олімпійських Ігор-2020 у Токіо стали відомі всі учасники наступного раунду.

Збірна Іспанії перемогла Кот-д’Івуар, хоча по ходу матчу програвала 0:1 і 1:2, хоча в другому випадку африканська команда забила в компенсований час.

Проте, на 90+3-й хвилині Рафа Мір знову зрівняв рахунок, а вже в додатковий час ще два його голи і м’яч Оярсабаля принесли європейцям путівку в півфінал – 5:2.

Іспанія – Кот-д’Івуар 5:2
Голи: Ольмо, 30, Мір, 90+3, 117, 120+1, Оярсабаль, 98 – Байї, 10, Градель, 90+1

Японія сенсаційно вийшла в півфінал після дуелі з Новою Зеландією. 120 хвилин ігрового часу не принесли успіху, а в серії пенальті “Сині Самураї” були сильнішими – 4:2.

Японія – Нова Зеландія 0:0 (по пенальті – 4:2)

Один із фаворитів турніру Бразилія пройшла Єгипет завдяки мінімальній перемозі 1:0. Автором єдиного м’яча став Матеус Кунья.

Бразилія – Єгипет 1:0

Гол: Кунья, 37

Ще одним півфіналістом стала Мексика, яка в феєричному поєдинку переграла Корею – 6:3. По дублю оформили Лі Дон Гйoн, Енрі Мартін і Франсіско Кордова.

Південна Корея – Мексика 3:6

Голи: Мартін, 12, 54, Баррон, 30, Кордова, 39, 63, Агірре, 84 – Лі Дон Чжун, 20, 51, Хван Ий Чжо, 90+1

3 серпня в півфіналі зіграють:

Мексика – Бразилія. Початок – 11:00

Японія – Іспанія. Початок – 14:00

За підсумками групового раунду Франція, Аргентина та Німеччина сенсаційно вилетіли з футбольного турніру Олімпіади в Токіо.

Підписуйтесь на розсилку Олімпіада-2020 Отримуйте кожного дня останні новини з Олімпійських ігор в Токіо підписатися Щодня о 17-30 Редактор: Андрій Синявський