Визначилися всі чвертьфіналісти. Франція, Аргентина та Німеччина сенсаційно вилетіли з футбольного турніру

За підсумками групового раунду футбольного турніру Олімпійських Ігор-2020 в Токіо стали відомі всі учасники чвертьфіналу.

У третьому турі Японія і Мексика довели свою перевагу в групі A, розгромивши Францію 4:0 і ПАР 3:0 відповідно.

Франція – Японія 0:4
Голи: Кубо, 27, Сакаї, 34, Мійосі, 70, Маеда, 90+1

ПАР – Мексика 0:3
Голи: Вега, 18, Ромо, 45, Мартін, 60

З квартету B у плей-офф вийшли Південна Корея, яка виграла групу після розгрому Гондурасу з рахунком 6:0, і Нова Зеландія. Останній для цього виявилося достатньо нічиєї 0:0 з Румунією.

Південна Корея – Гондурас 6:0

Голи: Джо, 12, 45+5, 52, Чже, 19, Йа, 64, Ін, 82

Румунія – Нова Зеландія 0:0

У напруженій боротьбі в квартеті C переможцем стала Іспанія, яка дозволила Аргентині врятуватися від поразки в кінці матчу, чого тій втім не вистачило, щоб випередити Єгипет.

Іспанія – Аргентина 1:1

Голи: Меріно, 66 – Бельмонте, 87

Австралія – Єгипет 0:2

Голи: Раян, 44, Хамді, 85

У групі D Німеччині потрібно було обігравати Кот-д’Івуар, щоб вийти з групи, але зіграла внічию 1:1. В результаті чого разом із переможцем групи Бразилією в чвертьфінал вийшла африканська збірна.

Південна Корея – Мексика. Початок – 14:00

У другому турі групового етапу Бразилія несподівано не змогла обіграти Кот-д’Івуар – 0:0.

Підписуйтесь на розсилку Олімпіада-2020 Отримуйте кожного дня останні новини з Олімпійських ігор в Токіо підписатися Щодня о 17-30 Редактор: Андрій Синявський