Вийди отсюда, розбійник, вбивство Еріки і Хто я? Перший рік президента Зеленського в мемах

Автор: Кирил Чеботарьов

21 квітня 2019 року Володимир Зеленський виграв другий тур президентських виборів. За рік він встиг стати героєм величезної кількості мемів — згадали кращі з них.

«Вийди отсюда, розбійник»

Найпопулярніший свій мем Володимир Зеленський подарував нам на самому початку президентства.

10 липня під час робочої поїздки до Борисполя він вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка із залу під час наради.

«Ярослав Миколайович, це ви? Вийди звідси! Розбійник ти. Погано чуєш мене?» – сказав Зеленський. Остання частина фрази стала мемом. Вона навіть прикрасила шкарпетки в одному з магазинів Житомира.

Фото: Чотко Паца / Facebook

Після закінчення засідання Зеленський не помітив, що мікрофони були все ще включені і заявив, що зараз «Баканову подзвоню з приводу цього чорта».

Фото: постіронічні Політичні Мемі / Telegram

Цей мем використовував навіть Віталій Кличко – ним він відповідав Андрію Богдану під час їхнього конфлікту.

Фото: theBabel

Біллі Айлиш і Володимир Зеленський

Користувачі почали шипперити президента України і молоду поп-зірку в серпні 2019 року. Все почалося з «офіційної» сторінки пари в Instagram – зараз вона видалена.

Фото: скріншот

Багато хто не розумів, чому люди вибрали для «пари» неповнолітню (на той момент) Біллі Айлиш і Володимира Зеленського, у якого є дружина і двоє дітей. Іноді в жартах краще не шукати логіку.

Моніка Зелінські

Восени президент України став головним героєм одного з найбільших політичних скандалів сучасності. Дональд Трамп став четвертим в історії президентом США, який зіткнувся з процедурою імпічменту. Все через телефонну розмову з Володимиром Зеленським.

Читайте також: &nbsp«Запрошуємо Україну на груповушку». Американські коміки жорстко висміюють розмову Трампа і Зеленського

Трампа підозрювали в тому, що що він чинив тиск на офіційний Київ, домагаючись відкриття розслідування проти сім’ї Джо Байдена і намагаючись таким чином очорнити свого головного конкурента на виборах-2020.

Врешті-решт Сенат виправдав американського президента – але мем залишився з нами назавжди.

Хто я? Хто ми?

Новорічне привітання Зеленського виявилося незвичайним – замість традиційного підбиття підсумків року він вирішив виголосити промову.

«Давайте сьогодні кожен відповість сам собі на дуже важливе питання: “Хто я?” Президент України, успішний адвокат, звичайна домогосподарка, студент-філософ з Могилянки, агроном із Черкащини. Хто я?», – говорив Зеленський, щоб показати, що, незважаючи на всі відмінності, український народ завжди був єдиним.

Фраза швидко стала популярною в соцмережах, де її переробили на мем «Хто я?»

Фото: 1 Фото: 1 Фото: 1 Читайте також: &nbspРік Зеленського. Перемоги і поразки чинного президента

Це я вбила Еріку.

Останній на даний момент популярний мем з Володимиром Зеленським. Під час звернення президента на телеканалі ICTV з’явилися дивні субтитри.

Коли Зеленський обіцяв повернути додому всіх українців з відпусток під час пандемії коронавірусу, раптово з’явилася фраза: «Це я вбила Еріку».

Далі були не менш дивні субтитри: «Вона забрала в мене кохану людину. Пробачте мені, якщо зможете. Белла Осмаловська. Чому надруковано? Чому не від руки? Крістіан, принеси сходи! Ворсинки від мотузки спрямовані вгору. Отже тіло, підтягували вже після смерті. Вбивство. Шедеври Артура Городецького давно і заслужено шанують у багатьох куточках земної кулі. Допитливий розум художника намагається зазирнути в суть речей». Помилка швидко розійшлася соцмережами і стала мемом.

Фото: Міністерство П / Telegram Фото: Грищук Рома / Facebook Читайте також: &nbspДумай!Те і Стадіон, так стадіон. Головні меми президентських виборів-2019

Бонус: передвиборчі плакати Володимира Зеленського і дивні висловлювання президента, які могли б стати мемами.

Я ж не лох якийсь

Президент Володимир Зеленський прибув на зустріч з ветеранами в Золоте, щоб обговорити відведення військ.

У відповідь на запитання одного з українських добровольців про те, чи зустрінеться він з ветеранами, щоб поговорити про акції Ні капітуляції проти рішення відводити війська, Зеленський відповів: «Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я до тебе прийшов і сказав – зброю прибери. А ти мене не переводи на акції».

«Ви ж не жінка, ви людина серйозна»

На Всеукраїнській нараді працівників вугільної галузі України, яка відбулася 25 лютого, Володимир Зеленський кинув фразу, після якої його звинуватили в сексизмі.

Всі бажаючі могли задати йому питання. Першою почала говорити жінка, але її перебив чоловік. Зеленський перервав його фразою «Ви ж не жінка… ви людина… серйозна».

Вирвана з контексту фраза так і залишилася просто фразою, яку бурхливо обговорили і швидко забули.

Звідки гроші у НВ?

Під час рекордного прес-марафону Зеленського журналіст НВ Іван Верстюк задав йому питання про долю ФОПів, на що отримав у відповідь питання, звідки у НВ гроші.

Де цей хлопчик?

Журналіст програми Схеми Михайло Ткач заявив, що Володимир Зеленський назвав його «хлопчиком».

Після того, як Ткач пояснив, що таке звернення є некоректним, президент уточнив його ім’я.

Читайте також: &nbspНовий мем: танцюючі носії трун як ілюстрація безглуздої ситуації
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.