Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

«Відчуваю потужну підтримку». Тищенко оголосив про участь у праймеріз Слуги народу на мера Києва

Народний депутат від Слуги народу Микола Тищенко заявив, що йде на партійні праймеріз по відбору кандидата на пост мера Києва.

Про це він повідомив в Instagram.

«Зважаючи на досить жвавий інтерес киян та журналістів, хочу повідомити: я йду на партійний праймеріз. Я відчуваю досить потужну підтримку киян як столичний мажоритарник і не можу їх підвести», – написав він.

Тищенко звернувся до всіх депутатів, які вирішили брати участь в праймеріз, заявивши, що він вірить, що для всіх учасників вони стануть «періодом народження нових ідей та шляхів досягнення».

«Я виступаю за нові підходи, за нові та чесні правила, за нові ідеї та сенси», – написав він.

Читайте також: &nbspКрісло у великому місті. Вибори мера Києва перетворюються на змагання боксера, ресторатора і відразу декількох телевізійників

Раніше народний депутат від фракції Слуга народу Олександр Качура заявив, що має намір брати участь у внутрішньопартійних праймеріз по відбору кандидата на пост мера Києва. Також брати участь будуть Олександр Дубинський та Олександр Ткаченко.

Як повідомлялося, народні депутати від фракції Слуга народу 19 травня звернулися до президента з проханням ініціювати проведення праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови від партії Слуга народу.

Згідно з Конституцією України чергові місцеві вибори в державі повинні відбутися 25 жовтня цього року.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.