«Таксі за ціною квитка до Каліфорнії». Реакція соцмереж на перший день роботи транспорту за перепустками і колапс, який через це виник

«Таксі за ціною квитка до Каліфорнії». Реакція соцмереж на перший день роботи транспорту за перепустками і колапс, який через це виник

З 5 квітня в Києві посилений локдаун — весь громадський транспорт їздить лише за спецперепустками. Це відразу ж спровокувало затори, а ціни на таксі підняли в кілька разів.

НВ зібрав реакцію соцмереж на карантинний транспортний колапс.

Журналістка Громадського Мар’яна П’єцух повідомила, що поліція не пускає в метро лікарів, які не встигли забрати свої спецперепустки, навіть якщо вони пред’являють документи, що підтверджують їхню професію, і копію спецперепусток у Viber. Не пропускають без спецперепусток і пацієнтів.

Якщо ви лікар, але у вас немає спецперепустки, бо ви її не встигли на законних вихідних забрати, особливо якщо ще й…

Опубліковано Mariana Pietsukh Понеділок, 5 квітня 2021 р.

«Поки ми знімали півгодини на Видубичах, чотири лікарі отримали розворот-поворот. Так само зустріли трьох пацієнтів лікарень, які їхали на огляд або лягати в лікарню. Розворот-поворот. У стрім не всі увійшли, бо ми продовжили знімати після нього», — написала П’єцух.

Головний редактор РБК-Україна Сергій Щербина пише, що «затори, дурні ціни на таксі і пролетарська ненависть вимушених пішоходів до власників спецперепусток» — це «цілком очікувані наслідки київського локдауну».

Заторы, дурные цены на такси и пролетарская ненависть вынужденных пешеходов к обладателям спецпропусков. Вполне…

Опубліковано Сергієм Щербиною Понеділок, 5 квітня 2021 р.

Читайте також:

«Таксі за ціною квитка до Каліфорнії». Реакція соцмереж на перший день роботи транспорту за перепустками і колапс, який через це виник

18-річна киянка продавала фальшиві спецперепустки на проїзд у транспорті

Він також перерахував інші реалії локдауну — «повні бусики перевізників при зупинці залізничного сполучення в деяких червоних зонах», «вивіски „онлайн-магазин“ на базарних будках» і «номери телефонів на зашторених магазинах і ресторанах».

Щербина висловив думку, що локдаун у Україні був можливий лише один раз — рік тому і лише на дві-три тижні «Коли злякалися, повірили в „пару тижнів посидіти вдома для перемоги над вірусом“ і роз’їхалися по регіонах».

«Україна не Німеччина і навіть не Чехія. Народу нічого жерти, вибачте. Вірус страшний, але що боятися захворіти, якщо вже доводиться економити на їжі», — пише головний редактор РБК-Україна. За його словами, «локдаун — це для багатих країн», а Україні допоможе лише вакцинація і тестування.

Ведучий Радіо НВ Дмирий Тузов пише, що в Києві транспортний колапс, а через локдаун «на вулиці з гаражів і парковок виїхало навіть те, що вже за законами фізики не може пересуватися». Він теж згадує про «антикоронавірусні» ціни на таксі.

https://www.facebook.com/tuzov.dmytro/videos/4155440424487604 Читайте також:

«Таксі за ціною квитка до Каліфорнії». Реакція соцмереж на перший день роботи транспорту за перепустками і колапс, який через це виник

Маршрутки теж за перепустками. Сьогодні в Києві почав діяти новий локдаун: правила роботи транспорту і повний список заборон

Тузов також наводить приклад карантинних обмежень у Німеччині, де місцева влада і перевізники забезпечили максимальну кількість громадського транспорту, що дозволило виконати постанову уряду про обмежену кількість людей в салонах автобусів.

«Саме під час жорсткого карантину спостерігав за діями персоналу на залізниці. Залізничники, побачивши достатню кількість людей на пероні, причепили до поїзда, який прибув, кілька додаткових вагонів. Це зайняло рівно 5 хвилин. Все це супроводжувалося звуковими повідомленнями і інформуванням пасажирів. Людей просили рівномірно заповнювати вагони, не створювати натовп і тримати дистанцію. Працівники залізниці діяли оперативно, а додаткові вагони вже стояли в резерві. Вони точно не чекали спеціальних команд з Берліна, або з центрального офісу Deutsche Bahn, а виконували вже існуючий протокол», — зазначає Тузов.

Багато користувачів соцмереж висловлюють обурення цінами на таксі і публікують скріншоти з додатків, на яких видно, що вони зросли в рази.

Лідер в конкурсі скріншотів — 1485 за стандарт.

Опубліковано Максом Юрьевим Понеділок, 5 квітня 2021 р.

5 квітня. Київ. Ранок.

Опубліковано Я люблю Киев Неділя, 4 квітня 2021 р.

Користувачка Facebook Nonna Stefanova висловлює обурення через транспортний колапс.

«Зустріла у стрічці повідомлення, з якого зрозуміло, що людина повинна доїхати в онкоцентр. Але не має перепустки, яка тепер потрібна в Києві в громадський транспорт. А таксі коштує чималу суму. Близько тисячі гривень. А ще затори, дикі. Сподіваюся, 95й квартал зробить про це гарні, веселі, сучасні жарти, як і про вакцинацію», — пише вона.

Happy Lockdown to everyone. Це іронія, якщо що. Зустріла в стрічці допис, з якого зрозуміло, що людина має доїхати в…

Опубліковано Nonna Stefanova Понеділок, 5 квітня 2021 р.

Деякі користувачі соцмереж іронізують з приводу злету цін на таксі.

Судячи з цін на таксі, найближчий час буде так:"Я працюю топ-менеджером просто для душі, це хоббі, насправді я таксист".

Опубліковано Яною Полянською Понеділок, 5 квітня 2021 р.

Подзвонив сьогодні на роботу і взяв відгул за власний. Попрацюю таксистом. Мінус зарплата за 1 день, плюс зарплата за 1 місяць.

Опубліковано Andrii Gevko Понеділок, 5 квітня 2021 р.

Користувачка Twitter з ніком К’юріосіті пише, що «їхала на роботу в таксі за ціною квитка на літак кудись в сонячну Каліфорнію».

А деякі користувачі соцмереж пояснюють, що в умовах локдауну високі ціни на таксі виправдані і таким чином відбувається регулювання попиту — їдуть лише ті, кому це дійсно потрібно.

Про такси. Я рад что есть возможность вызвать такси за 650 грн., потому что альтернатива этому "машин нет". Ну вот…

Опубліковано Владимиром Фльонцом Понеділок, 5 квітня 2021 р.

Виконавчий директор Восток SOS Костянтин Реуцький підійшов до проблеми з транспортом практично, запропонувавши підвезти зі Старої Дарниці в центр.

Друзі, якщо вам зараз потрібно їхати в центр зі Старої Дарниці, можу підвезти. Є 3 місця. Безкоштовно. Пишіть в особисті.

Опубліковано Константином Реуцким Понеділок, 5 квітня 2021 р.

Катерина Булавінова про те, якою вакциною робити щеплення, як довго зберігається імунітет і про те, чи допомагають локдауни перемогти коронавірус — подкаст на Радіо НВ:

Редактор: Анастасія Одінцова
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.