Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Суд скасував арешт «багатоповерхівки Білозір» на столичному Подолі

Суд вирішив скасувати арешт на незавершене будівництво багатоквартирного житлового будинку на вулиці Мирній, 2/1 в Києві, який був накладений постановою слідчого судді від 7 квітня 2020 року.

Про це свідчить постанова Шевченківського районного суду Києва від 4 травня.

На думку слідчого судді, який скасував арешт, «в подальшому застосуванні арешту майна відпала необхідність». Слідчий суддя заявив, що прокурор не довів необхідність в накладенні арешту на майно.

Крім того, на думку судді, доводи слідства, які слугували підставою для арешту на майно, не відповідають фактичним обставинам.

При цьому 31 березня Держархбудінспекція відмінила повідомлення про початок виконання будівельних робіт та реєстрації декларації про готовність до експлуатації житлового будинку на вулиці Мирна, 2/1 в Києві, що перевищує дозволену Генпланом Києва поверховість на цій території.

Читайте також: Віталій Мельник Чи можна продовжувати будівництво віддалено

Арешт об’єкта був скасований за клопотанням обслуговуючого кооперативу Житлово-будівельний кооператив Зелений замок, який зараз є користувачем і замовником забудови вказаної ділянки.

20 січня 2020 року, між Зеленим замком й лондонською компанією Сімекс Ентерпрайзес, яка оформлена на громадянина Коста-Ріки, був укладений договір купівлі-продажу нерухомого майна. Згідно з документом, ЖБК передав у власність фірми незавершене будівництво багатоквартирного житлового будинку загальною площею 4418 6 кв м на вул. Мирній, 2/1.

22 січня вони уклали договір про спільну забудову, за яким ЖБК Зелений замок продовжив виконувати всі функції замовника будівництва.

Читайте також:
Кричуще порушення чи законний ремонт? Що відомо про будівництво нового поверху на будинку в центрі Києва

24 березня Сімекс Ентерпрайзес відмовився від права власності на вказане майно та заявив про можливість повернення його ЖБК Зелений замок.

Всі укладені договори і подані заяви на сьогодні є дійсними, не оспорювані.

Нагадаємо, що засновниками ОК ЖБК Зелений замок є син екснардепа Оксани Білозір Ярослав Недзельський та колишня помічниця нардепа Білозір Мар’яна Грабінська, а також Іван Влад та Йозеф Москович.

Раніше радник мера Києва Віталія Кличка Максим Бахматов заявив, що народна артистка України, колишній депутат Верховної Ради, ексглава Мінкульту
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.