Шевченко, Наполеон, цар Микола ІІ та ікона. Ківа подарував Рабіновичу на День народження картину, якій позаздрив би Пшонка

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Ківа вручив подарунок на день народження своєму колезі Вадиму Рабіновичу. І такий картині позаздрив би навіть ексгенпрокурор Пшонка.

Незважаючи на те, що день народження Рабіновича був аж 4 серпня, подарунки він отримує і досі.

«Сьогодні виконав найважливіше завдання — вручив подарунок до Дня Народження від імені друзів нашому дорогому Другу, соратнику і просто великій людині — Вадиму Зіновійовичу Рабіновичу!», — написав Ілля Ківа у своєму Facebook.

Фото: Ілля Ківа / Facebook

На картині Рабінович в золотом халаті тримає в руках Тору [перша частина Старого Завіту Біблії], а на стіні висять портрети Тараса Шевченка, Наполеона, російського царя Миколи II та ікона.

Напевно, від такого подарунка не відмовився б і генпрокурор-втікач Віктор Пшонка. У 2014 році у його будинку знайшли картину, де він зображений у вигляді Цезаря.

Фото: Євген Чубук Читайте також: &nbspСімейна пара продає картини, написані їхньою собакою. У подарунок до них висилають марихуану Редактор: Кирил Чеботарьов
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.