Ще один український клуб сенсаційно вилетів з нового єврокубка — відео

Український Колос сенсаційно поступився в серії пенальті казахстанському Шахтарю Караганди в 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій після того, як ігровий час не визначив переможця — 0:0 (перший матч — 0:0).

Гості могли відзначитися на 8-й хвилині, але після ефектної атаки не змогли проштовхнути м’яч за лінію воріт суперника.

В основний час українська команда створила ще два моменти для того, щоб забити, але Каріока і Богданов їх втратили.

Оскільки перший матч також завершився внічию 0:0, команди провели додаткові 15-хвилинки, але й вони не виявили переможця, тому суперникам довелося пробивати серію пенальті.

Її гірше виконав Колос, в якого три промахи зробили Нурієв, Чурко і Павловець — 3:1.

Шахтар Караганди — Колос 0:0 (по пенальті – 3:1) (перший матч — 0:0)

Огляд матчу

Серія пенальті

Переможець в раунді плей-офф зіграє проти сильнішого в парі Спартак Трнава (Словаччина) — Маккабі Тель-Авів (Ізраїль). Перший матч завершився з рахунком 0:0.

Раніше полтавська Ворскла сенсаційно не змогла пройти другий кваліфікаційний раунд Ліги конференцій, поступившись фінському КуПСу.

Редактор: Андрій Синявський