Шарій подав до суду на фейкову УП. І виграв там дірку від бублика — з чим ми його і вітаємо!

Шарій подав до суду на фейкову УП. І виграв там дірку від бублика — з чим ми його і вітаємо!

Проросійський блогер Анатолій Шарій подав до суду на ТОВ Українська правда — і навіть виграв його. Проблема в тому, що це товариство не має ніякого відношення до однойменного інтернет-ресурсу, з яким хотів повоювати Шарій.

Цю історію розповіла справжня УП.

«Скажу коротко. Виграли позов до Української Правди. Наступного разу подумають, що писати. Або не подумають, але це будуть їхні проблеми», — пише блогер у себе в Facebook.

До посту прикріплена фотографія рішення Печерського суду Києва під керівництвом судді Сергія Вовка (так, того самого, який раніше виправдав Павла Вовка у справі про неправосудне рішення).

Той задовольнив позов Шарія про захист честі, гідності та ділової репутації, визнає недостовірною і зобов’язав ТОВ Українська Правда спростувати інформацію про блогера в статті, яка була опублікована на реальному сайті УП — в ній зазначалося, що Шарій — це «блогер, якого раніше бонзи ПР замовляли сюжети у війні один з одним».

Річ у тім, що в рішенні суду зазначено код ЄДРПОУ та адреса ТОВ Інформаційне агентство Українська правда. Але вони ніяк не відносяться до реального видання Українська правда.

Читайте також: &nbspВерховний суд дозволив називати Шарія «кремлівським проектом», якого «використовують російські господарі» Редактор: Кирил Чеботарьов
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.