Розглядають варіант з живою чергою. У Києві закінчилися місця на вакцинацію в МВЦ до 28 червня

Розглядають варіант з живою чергою. У Києві закінчилися місця на вакцинацію в МВЦ до 28 червня

У Києві все місця на вакцинацію від коронавірусу 24−27 червня зайняті. Однак ресурс Helsi інформуватиме про стан живої черги.

Згідно з повідомленням, вранці 24 червня Telegram-канал Helsi почне інформувати людей про стан живої черги. Якщо черга буде рухатися швидко, то люди зможуть потрапити на вакцинацію.

Там також попередили, що завтра, 24 червня, в Києві очікується температура до +36, тому стояти у великих чергах може бути небезпечно для здоров’я.

У Helsi також попросили людей, які все-таки встигли записатися на вакцинацію в зазначений період, приїхати на отримання щеплення вчасно, щоб не затримувати інших.

23 червня в Києві відкрився онлайн-запис на масову вакцинацію від коронавірусу в пункті на базі МВЦ. Щеплення робитимуть 24-27 червня.

Слухайте подкаст на цю тему

29-30 травня перші центри масової вакцинації відкрилися в Києві, Львові та Одесі. 6 червня їх запустили ще в семи містах. Зокрема, в Києві в суботу та неділю, 5-6 червня, в пункті вакцинації щеплення робили і тим, хто отримав запрошення на вакцинацію, і тим, хто зареєструвався в додатку Дія, але запрошення не дочекався.

З 12 червня запустили ще 30 центрів вакцинації в 14 регіонах України.

Як отримати вакцину в МВЦ? Розповідає і показує кореспондент НВ https://www.youtube.com/watch?v=8O1HjWpg-A8 Редактор: Євгеній Василенко
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.