Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Радник Кличка прокоментував інформацію про те, що Київ закриють на в’їзд до 24 квітня

Рішення щодо подальшого обмеження в’їзду до Києва через розповсюдження коронавірусу ухвалюватимуть у разі погіршення епідеміологічної ситуації, заявив радник мера столиці Віталія Кличка Володимир Бондаренко.

Хронiки коронавірусу. Останні новини Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні Так він прокоментував інформацію про те, що Київ повністю закриють на в’їзд до 24 квітня. Про це повідомляв народний депутат від Європейської солідарності Олексій Гончаренко.

Бондаренко нагадав, що в’їзд до Києва легковим транспортом не обмежено, наразі з 17 березня діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення.

Читайте також:
Не виходь з кімнати. Які заходи запровадили різні країни світу, щоб зупинити пандемію коронавірусу — інфографіка

За його словами, вимірювання температури на в’їздах буде здійснюватися поки вибірково, у разі погіршення ситуації — буде обов’язковим.

Бондаренко повідомив, що блок-пости на в’їздах у Київ працюють вже тиждень, на них чергує поліція та муніципальна варта.

Усі обмеження, встановлені для міста Києва, синхронізовані з рішеннями Кабінету міністрів, тобто: в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються, запевнив радник мера.

Він закликав не піддаватись паніці та перевіряти інформацію.

Станом на ранок 28 березня у Києві зафіксовано 74 випадки захворювання на коронавірус.

Загалом в Україні зафіксовано 311 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нові випадки.

До 24 квітня в Україні оголошено карантин і надзвичайну ситуацію.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.