«Путін — боягуз, брехун і злодій». У Києві під посольством РФ сталися сутички через акцію на підтримку Навального

«Путін — боягуз, брехун і злодій». У Києві під посольством РФ сталися сутички через акцію на підтримку Навального

У суботу в Києві під посольством Росії пройшла акція на підтримку російського опозиціонера Олексія Навального. Протест закінчився сутичками.

Про це повідомляє РБК-Україна, а також інші ЗМІ

У суботу, 23 січня, активісти провели під посольством Росії в Києві акцію на підтримку Навального.

Мітингувальники принесли сімейні труси для президента Путіна, натякаючи на те, що отруту Новачок, яким отруїли Навального, нанесли на його труси. Також один з учасників акції стояв з «протівопутінськими» туалетними йоржиками.

Активісти виступили з плакатами «Досить брехати», «Свободу Навальному», «У вашого палацу дах протікає», «Путін – боягуз, брехун і злодій» та іншими.

Кореспондент Obozrevatel повідомив, що на акції були присутні близько 50 осіб.

Пізніше протест увінчався сутичками між поліцією і противниками акції на підтримку російського опозиціонера. Кореспонденти повідомили, що до посольства підійшли близько двох десятків чоловіків. Вони рвали і підпалювали плакати на підтримку Навального, розвішані біля посольства, палили фаєри і конфліктували з поліцією.

https://www.youtube.com/watch?v=02_uwiYJh_U&feature=youtu.be

Масові заходи на підтримку Навального в суботу, 23 січня, проходять в 66 містах Росії. Люди вимагають його звільнення з-під арешту.

Першими на протести вийшли жителі східних регіонів Росії. На акції в підтримку Навального зібралися в Хабаровську, Южно-Сахалінську, Владивостоці, Магадані та інших східних містах РФ.

Ще одним каталізатором протестів став вихід розслідування Навального про розкішний палац в Геленджику, яким через довірених осіб володіє президент РФ Володимир Путін.

Читайте також:

«Путін — боягуз, брехун і злодій». У Києві під посольством РФ сталися сутички через акцію на підтримку Навального

У Москві під час протестів затримали Юлію Навальну. Силовики розганяють людей кийками

17 січня Навального затримали при проходженні прикордонного контролю в московському аеропорту Шереметьєво. Політик повернувся в Росію з Німеччини, де лікувався і відновлювався від наслідків отруєння нервово-паралітичним речовиною Новачок.

Федеральна служба виконання покарань пояснила, що опозиціонер перебував у розшуку «за багаторазові порушення випробувального терміну» в справі Ів Роше. ФСВП попросила суд замінити умовний термін на реальний.

Через 16 годин після повернення в Росію Навального заарештували на 30 діб – до 15 лютого. Засідання суду проходило в будівлі відділення поліції в підмосковних Хімках.

Відразу після засідання політика перевезли в СІЗО Матроська тиша в Москві. Він буде перебувати там як мінімум до наступного судового засідання, на якому мають розглянути клопотання про заміну умовного покарання на реальний термін. Засідання суду перенесено з 29 січня на 2 лютого.

Редактор: Владислава Білоус
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.